5 Punëtor në Prodhim – Oferta Pune
 • Koshi Group LLC
  • Të dhënat e kompanisë
  • Koshi Group LLC
  • Qyteti
   prizren
  • Shteti
   kosova
  • Adresa kryesore
   Rr. Turgut Ozal p.n. Zona Industriale, Prizren, 20000, KOSOVË
  • Webi
  • Numri i kontaktit
   +38649300277
 • Pozita: 5 Punëtor në Prodhim

  Data e aplikimit ka skaduar
 • Pershkrimi i punes

  • Koshi Group eshte kompani e cila merret me prodhimin e pjeseve te Karbonit,per automjete si Fiat,Alfaromeo,Porche,Ferrari etj.
  • Per shkak te rritjes se aktiviteteve Koshi eshte duke kerkuar kandidat te apasionuar pas makinave dhe punes estetike dhe ate ne pozitat:
  • Kërkon 5 punëtor  në prodhim:
  •  Laminim (1)
  • Shllajfitje (1)
  •  Polir (1)
  •  Lyerje (1)
  • Auto Limar (2)

  Kualifikimet

  • Aftesit dhe kualifikimi
  • Shkollen e mesme te perfunduar (perparsi por jo obligative)
  • Pervoja e punes konsiderohet perparsi,
  • Te jete fleksibil dhe I gatshem te punoj ne grup,
  • Te respektoj orarin dhe rregullat e kompanis.


  Tjera

  • Nese jeni duke kerkuar nje pune stabile dhe afatgjate,ku punohet vetem 5 dite ne jave,dhe ju respektohen te drejtat ne baze te ligjeve ne fuqi ateher Koshi Group ua hap dyert.
  • Te gjithe te interesuarit mund te paraqiten ne zyret tona,qdo dit pune nga e Hena-Premten nga ora 10:00-16:00.Konkursi mbetet I hapur deri me 25.01.2017.
  • Zyret tona gjenden ne Rr.Tirana Prizren (rruga te KFORI Turk ,tek fabrika e duhanit Aromatik)
  • Per aplikim dergoni CV ne email [email protected]
  • Tel:  049428910


  Lokacion(et) e punes

  Prizren

  Etiketat: lyp pune
Share This

Share This

Share this post with your friends!

Share this

Share this post with your friends!