Puntor(e) Administratë – Oferta Pune
 • Nakuu Services
 • Pozita: Puntor(e) Administratë

  Data e aplikimit ka skaduar
 • Pershkrimi i punes

  • Kerkojm Puntor(e) Administrat me eksperiencë në Internet, Word, Excel. 
  • Orari i punes: Mo- Fr  08:00- 17:00
  • Sat: Free,Sun: Free
  • Kontakti i pare dhe  dorëzimi i CVs vetem permes WhatsApp ne PDF ose Viber (Word ose PDF)
  • Tel: +49 178 8247558

  Lokacion(et) e punes

  Prishtina

  Etiketat: oferta pune