Kaloni 3 dite ne Stamboll per vetem 199 Euro | Oferta Pune
20307

Kaloni 3 dite ne Stamboll per vetem 199 Euro

Vikend ne Stamboll – kaloni 3 dite ne Stamboll per vetem 199 Euro

🔴 Fluturimi me Turkish Airlines
🔴 Nisja cdo te Shtune ne ora 09:10 mengjes
🔴 Kthimi te Henen ne ora 20:00,
🔴 Ciceron dhe asistence 24 ore
🔴 Cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura

🌐 Zona Taksim
– Nova Plaza Crystal 209 € per person 3 dite
– Nippon 219 € € per person 3 dite
– Avantgarde Taksim – 219 € € per person 3 dite
– Golden Age – 219 € € per person 3 dite

🌐 Zona Laleli, Sultanahmet, Beyazit
– Grand Yavuz – 199 € per person 3 dite
– Grand Ons – 199 € per person 3 dite
– Beyaz Saray – 209 € per person 3 dite
– Grand Gulsoy – 219 € per person 3 dite
– Piya Sport – 219 € per person 3 dite
– Zurich Hotel – 219 € per person 3 dite

🌟🌟🌟Premium Selection 🌟🌟🌟
– Mercure Bomonti – 229 € per person 3 dite
– Hilton Bomonti – 269 € per person 3 dite

⋙ Të Përfshira:
 Fluturimi me Turkish Airlines
 Bagazh 30 Kg
 Bileta e Avionit : Prishtinë – Stamboll – Prishtinë
 Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
 Akomodimi: 2 netë
 Shërbimi sipas Konceptit BB
 BB- Fjetje me mengjes
 Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
 Të gjitha taksat

Për rezervime kontakto:
 038 754 754
 049 754 754
 +383 49 754 754 (viber)
email: [email protected]